Комплексне впровадження

Новорічний корпоратив в кафе у Луцьку

3 November 2014
Фото: 

 Де провести новорічний корпоратив? Новорічні свята все ближче, і в більшості організацій починають замислюватися про корпоративне святкуванні Нового року. Найважливіше - це визначитися, де провести новорічний корпоратив. А вже від місця буде залежати і програма свята. 

Чим раніше ви визначитеся, де провести новорічний корпоратив, тим краще, особливо якщо ви будете святкувати не в офісі. Перед святами всі пристойні заклади замовляють заздалегідь, так що якщо ви візьметеся за вибір місця занадто пізно, вам залишиться вибирати між зубожілим кафе на околиці і їдальнею одного з місцевих ПТУ. 
 
Найпоширеніший варіант, де можна провести новорічний корпоратив це кафе або ресторан. Що слід врахувати при виборі ресторану? Найважливіший момент - це ціни. Потрібно заздалегідь дізнатися, яку суму на корпоратив готова виділити фірма - можливо, доведеться «скинутися» поверх неї. Чи входять в суму послуги ді-джея і тамади, або ресторан надає тільки їжу, а про розважальну програму вам доведеться піклуватися самим? Уточніть також, як довго ви зможете перебувати в ресторані, чи нададуть вам окремий зал, або ж доведеться ділити зал з кимось ще. 
 
До речі, святкове меню варто обговорити заздалегідь, дізнавшись у співробітників їх кулінарні уподобання. Звичайно, всім не догодиш, адже хтось, скажімо, без розуму від оливок, а хтось їх терпіти не може. Але якщо в колективі є вегетаріанці та / або алергики, їх побажання потрібно обов'язково врахувати. Якщо на корпоративі передбачається алкоголь, уточніть вподобання всіх колег.
 
Колектив нашого кафе радо допоможе Вам скласте ідеальне меню, а також запропонує Вам цікаві варіанти для веселого святкування! 
Звертайтеся до нас і цей новорічний корпоратив Ви запам'ятаєте надовго!