Комплексне впровадження

Про нас

  Наше кафе знаходиться у чудовій затишній місцині, де влітку співають пташки, а  взимку  - гості насолоджуються крізь прозорі вітражі снігопадом.  Від головної дороги та житлових будівель наш заклад відділяє зелена паркова зона  з велетнями ялинами та квітами .

Щодня на обід до нас приходить багато гостей, які хочуть посмакувати свіженького борщику  чи домашніх вареничків. Постійні відвідувачі уже знають, що в нас домашня кухня і все «прямо з печі», гаряче свіже і смачне.  
Але здебільшого ми працюємо на замовлення. Хрестини, іменини, корпоративні вечірки, весілля, та інші святкування – це основа нашої праці. Особливий підхід до кожного замовлення, меню за будь-яким смаком, страви за домашніми рецептами, з урахуванням індивідуальних побажань. 
Наш заклад пропонує Вам 4 бенкетні зали та центральний зал, який на святкування вашої події  перетворюється у танцювальний майданчик. 
 Бенкетні зали розміщують : 1-й -  до 6 чол.; 2-й - до 20чол; 
3-й - до 35чол; 4-й - до 140 чол. Великий зал об лаштований 2-ма кондиціонерами. 
Територія навколо кафе досить велика та  викладена бруківкою. Влітку усі бажаючі  танцювально-музичну перерву між застіллями влаштовують на подвір’ї закладу.
Жива музика . У нас співає найкращий тенор Волині, лауреат та переможець багатьох співочих конкурсів, та його колектив.
А якщо ви святкуєте Весілля – То наша ведуча, знавець українських традицій та обрядів  зробить Ваше свято веселим та незабутнім.(Досвід роботи понад 12років)
Наші відвідувачі завжди радо повертаються до нас. 
Завітайте і Ви у затишну приємну атмосферу.
                      Кафе «Любава»  чекає саме на Вас.
           Ми знаходимось у м. Луцьку по вул..Електроапаратній,3  у приміщенні Електроапаратного заводу та по сусідству з ВІЄМом.